Események

„Prin puține cuvinte…” Cărți poștale în Primul Război Mondial („Kevés szó által…” Képeslapok az első világháborúból) című kiállítás az erzsébetvárosi (Dumbrăveni, Szeben megye) ASTRA „Timotei Cipariu” Intézet székhelyén

A Babeș–Bolyai Tudományegyetem Egyetemi Kulturális Örökség Igazgatósága, a BBTE Egyetemtörténeti Múzeuma, valamint az erzsébetvárosi ASTRA „Timotei Cipariu” intézet tisztelettel meghív minden érdeklődőt a „Prin puține cuvinte…” Cărți poștale în Primul Război Mondial („Kevés szó által…” Képeslapok az első világháborúból) című kiállítás megnyitójára, amelyre 2018. február 24-én, szombaton 12:00 órától kerül sor az ASTRA „Timotei Cipariu” intézmény székhelyén.

ASTRA „Timotei Cipariu” Intézet

Székhely: Str. Cuza Vodă, 2., Erzsébetváros, Szeben megye

E-mail: marcosadriana24@gmail.com

Kapcsolattartó személy: Adriana-Maria Marcoș, az ASTRA „Timotei Cipariu” intézet titkára

Az esemény időpontja
szombat, február 24, 2018
Eseményprogram
Cím

ASTRA „Timotei Cipariu” Intézet,  Str. Cuza Vodă, 2., Erzsébetváros, Szeben megye

Nyitvatartás és árak

Hétfő-Péntek: 9:30–13:30

Előzetes egyeztetést alapján a nyitvatartási programon kívül szervezett csoportok látogatását is várjuk.

Felnőttek: 6 lej
Tanulók, egyetemi hallgatók, nyugdíjasok: 3 lej
Családok (2–5 személy): 12 lej
A BBTE hallgatói és munkatársai számára a diák- vagy alkalmazotti igazolvány felmutatása esetén ingyenes.

Elérhetőség Cím

Mihail Kogălniceanu (Farkas utca), 4. (földszint), Kolozsvár