Események

„Prin puține cuvinte…” Cărți poștale în Primul Război Mondial („Kevés szó által…” Képeslapok az első világháborúból) című kiállítás a Kovászna Megyei Prefektúra székhelyén

A Babeș–Bolyai Tudományegyetem Egyetemi Kulturális Örökség Igazgatósága, a BBTE Egyetemtörténeti Múzeumával és a Kovásznai Megyei Prefektúrával és a Kovászna Megyei Tanfelügyelőséggel közösen tisztelettel meghív minden érdeklődőt a „Prin puține cuvinte…” Cărți poștale în Primul Război Mondial („Kevés szó által…” Képeslapok az első világháborúból) című kiállítás megnyitójára, amelyre 2018. november 2-án, pénteken 10:00 órától kerül sor a Kovászna Megye Prefektúra székhelyén. A kiállítás megtekinthető 2018. november 2. és 2018. november 8. Között (hétfőtől-csütörtökig, naponta 9:00 és 16:00 óra között). A belépés díjtalan.

Székhely: Szabadság tér 6., Sepsiszentgyörgy, Kovászna megye

Telefon: 0267-315444

E-mail: marcela.stefu@isj.educv.ro

Kapcsolattartó személy: Marcela Ștefu, a Kovászna Megyei Tanfelügyelőség helyettes főtefelügyelője

Az esemény időpontja
péntek, november 02, 2018 - vasárnap, november 11, 2018
Eseményprogram
Cím

Szabadság tér 6., Sepsiszentgyörgy, Kovászna megye

Nyitvatartás és árak

Hétfő-Péntek: 9:30–13:30

Előzetes egyeztetést alapján a nyitvatartási programon kívül szervezett csoportok látogatását is várjuk.

Felnőttek: 6 lej
Tanulók, egyetemi hallgatók, nyugdíjasok: 3 lej
Családok (2–5 személy): 12 lej
A BBTE hallgatói és munkatársai számára a diák- vagy alkalmazotti igazolvány felmutatása esetén ingyenes.

Elérhetőség Cím

Mihail Kogălniceanu (Farkas utca), 4. (földszint), Kolozsvár