Események

„Prin puține cuvinte…” Cărți poștale în Primul Război Mondial („Kevés szó által…” Képeslapok az első világháborúból) című kiállítás a Maroshévízi „George Sbârcea” Városi Könyvtárban

A Babeș–Bolyai Tudományegyetem Egyetemi Kulturális Örökség Igazgatósága, a BBTE Egyetemtörténeti Múzeumával és a Hargita Megyei Tanfelügyelőséggel közösen tisztelettel meghív minden érdeklődőt a „Prin puține cuvinte…” Cărți poștale în Primul Război Mondial („Kevés szó által…” Képeslapok az első világháborúból) című kiállítás megnyitójára, amelyre 2018. szeptember 19-én, csütörtökön 14:00 órától kerül sor a maroshévízi Művelődési Házban. A kiállítás megtekinthető a Maroshévízi „George Sbârcea” Városi Könyvtárban, 2018. szeptember 19. és 2018. október 15. között (hétfőtől péntekig, 09:00 és 16:00 óra között).

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

„George Sbârcea” Városi Könyvtár, Maroshévíz

Székhely: N. Bălcescu utca, 14, Maroshévíz, Hargita megye

Telefon: 0266-341 237

E-mail: bibliotecatoplita@yahoo.com

Kapcsolattartó személy: Viorica Lazăr igazgató

Az esemény időpontja
szerda, szeptember 19, 2018 - hétfő, október 15, 2018
Eseményprogram
Cím

„George Sbârcea” Városi Könyvtár, Maroshévíz, N. Bălcescu utca, 14, Maroshévíz, Hargita megye.

Nyitvatartás és árak

Hétfő-Péntek: 9:30–13:30

Előzetes egyeztetést alapján a nyitvatartási programon kívül szervezett csoportok látogatását is várjuk.

Felnőttek: 6 lej
Tanulók, egyetemi hallgatók, nyugdíjasok: 3 lej
Családok (2–5 személy): 12 lej
A BBTE hallgatói és munkatársai számára a diák- vagy alkalmazotti igazolvány felmutatása esetén ingyenes.

Elérhetőség Cím

Mihail Kogălniceanu (Farkas utca), 4. (földszint), Kolozsvár