Események

„Prin puține cuvinte…” Cărți poștale în Primul Război Mondial („Kevés szó által…” Képeslapok az első világháborúból) című kiállítás Hargita Megye Tanácsának székhelyén

A Babeș–Bolyai Tudományegyetem Egyetemi Kulturális Örökség Igazgatósága, a BBTE Egyetemtörténeti Múzeumával és a Hargita Megyei Tanfelügyelőséggel közösen tisztelettel meghív minden érdeklődőt a „Prin puține cuvinte…” Cărți poștale în Primul Război Mondial („Kevés szó által…” Képeslapok az első világháborúból) című kiállítás megnyitójára, amelyre 2018. augusztus 9-én, csütörtökön 10:00 órától kerül sor Hargita Megye Tanácsának kiállítótermében. A kiállítás naponta megtekinthető (non-stop) 2018. augusztus 9. és 2018. szeptember 6. között. A belépés díjtalan.

Hargita Megye Tanácsa

Székhely: Szabadság tér 5., Csíkszereda, Hargita megye

Telefon: 0266-207770

E-mail: info@judetulharghita.ro

Kapcsolattartó személy: Cristinel Glodeanu, a Hargita Megyei Tanfelügyelőség helyettes főtefelügyelője

Az esemény időpontja
csütörtök, augusztus 09, 2018 - csütörtök, szeptember 06, 2018
Cím

Hargita Megye Tanácsa, Szabadság tér 5., Csíkszereda, Hargita megye

Nyitvatartás és árak

Hétfő-Péntek: 9:30–13:30

Előzetes egyeztetést alapján a nyitvatartási programon kívül szervezett csoportok látogatását is várjuk.

Felnőttek: 6 lej
Tanulók, egyetemi hallgatók, nyugdíjasok: 3 lej
Családok (2–5 személy): 12 lej
A BBTE hallgatói és munkatársai számára a diák- vagy alkalmazotti igazolvány felmutatása esetén ingyenes.

Elérhetőség Cím

Mihail Kogălniceanu (Farkas utca), 4. (földszint), Kolozsvár