Események

„Prin puține cuvinte…” Cărți poștale în Primul Război Mondial („Kevés szó által…” Képeslapok az első világháborúból) című kiállítás a Naszódi Határőr Múzeumban

A Naszódi Határőr Múzeum, a Babeș–Bolyai Tudományegyetem Egyetemi Kulturális Örökség Igazgatóságával, a BBTE Egyetemtörténeti Múzeumával és a Román Országos Levéltár Beszterce-Naszód Megyei Hivatalával együttműködve tisztelettel meghív minden érdeklődőt a „Prin puține cuvinte…” Cărți poștale în Primul Război Mondial („Kevés szó által…” Képeslapok az első világháborúból) című kiállítás megnyitójára, amelyre 2018. január 25-én, csütörtökön 14:30 órától kerül sor a Naszódi Határőr Múzeumban. A kiállítás 2018. január 25. és 2018. február 20. között látogatható.

Naszódi Határőr Múzeum
Székhely: Bulevardul Grănicerilor, 19., Naszód, Beszterce-Naszód megye
Telefon: 0263-361363
E-mail: muzeu_gr@yahoo.com
Kapcsolattartó személy: dr. Dan Lucian Vaida igazgató
Látogatási idő: 9–17 óra (október-március), 10–18 óra (április-szeptember). A múzeum hétfőn zárva tart.

Az esemény időpontja
csütörtök, január 25, 2018 - kedd, február 20, 2018
Eseményprogram
Cím

Naszódi Határőr Múzeum
Székhely: Bulevardul Grănicerilor, 19., Naszód, Beszterce-Naszód megye

Nyitvatartás és árak

Hétfő-Péntek: 9:30–13:30

Előzetes egyeztetést alapján a nyitvatartási programon kívül szervezett csoportok látogatását is várjuk.

2018. augusztus 15, 16, 17-én az Egyetemtörténeti Múzeum zárva tart. Megértésüket köszönjük!

Felnőttek: 6 lej
Tanulók, egyetemi hallgatók, nyugdíjasok: 3 lej
Családok (2–5 személy): 12 lej
A BBTE hallgatói és munkatársai számára a diák- vagy alkalmazotti igazolvány felmutatása esetén ingyenes.

Elérhetőség Cím

Mihail Kogălniceanu (Farkas utca), 4. (földszint), Kolozsvár