Múzeumok Éjszakája 2018 – Állattani Múzeum

Természetfotó-kiállítás: Milvus Photo Contest – a „Milvus” Nemzetközi Természetfotó Pályázat díjnyertes képeinek kiállítása

A Múzeumok Éjszakája eseménysorozat alkalmából a Babeș–Bolyai Tudományegyetem Állattani Múzeuma és a „Milvus Csoport” Madártani és Természetvédelmi Egyesület természetfotó-kiállítást szervez, amelynek keretében a IX. „Milvus” Nemzetközi Természetfotó Pályázat díjnyertes képeinek bemutatására kerül sor. A kiállított képek 13 ország 138 fényképésze által beküldött 693 fényképből kerültek kiválasztásra, három nagy kategóriában: A romániai természet, Állatok és Általános fényképek (tájak, növények és gombák).

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Látogatási idő:

A belépés díjtalan.

Az esemény időpontja
szombat, május 19, 2018
Eseményprogram
Nyitvatartás és árak

Kedd-Péntek: 10:00–16:00

Szombat-Vasárnap: 10:00–14:00

2018. augusztus 15, 16, 17-én a Állattani Múzeum zárva tart. Megértésüket köszönjük!

Felnőttek: 6 lej.

Gyermekek, tanulók, egyetemi hallgatók: 3 lej.

A BBTE hallgatói és munkatársai számára a diák- vagy alkalmazotti igazolvány felmutatása esetén ingyenes.

Mozgássérült személyek számára ingyenes.

Elérhetőség Cím

Clinicilor (Mikó) utca, 5–7., Kolozsvár