Események

Kiállítás „Ultimele zile ale Austro-Ungariei, primele zile ale României Mari. Metamorfoze transilvănene” (Az Osztrák-Magyar Monarchia végnapjai, Nagy-Románia első napjai. Erdélyi metamorfózisok)

A BBTE Egyetemi Kulturális Örökség Igazgatósága, a BBTE Egyetemtörténeti Múzeuma szervezésében tisztelettel meghívja Önt a 2018. október 18-án, csütörtökön 12:00 órától sorra kerülő „Ultimele zile ale Austro-Ungariei, primele zile ale României Mari. Metamorfoze transilvănene” (Az Osztrák-Magyar Monarchia végnapjai, Nagy-Románia első napjai. Erdélyi metamorfózisok) kiállítás megnyitójára.

Az eseményre a „Sfârșitul unei lumi” (Egy világ hanyatlása) című nemzetközi konferencia keretében kerül sor a Babeș–Bolyai Tudományegyetem főépületében (M. Kogălniceanu/Farkas utca, 1., II. emelet, az Aula Magna előtt).

Beszédet mond: dr. Andreea Dăncilă-Ineoan, a kiállítás kurátora.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Az esemény időpontja
csütörtök, október 18, 2018
Cím

Babeș–Bolyai Tudományegyetem főépület (M. Kogălniceanu/Farkas utca, 1., II. emelet, az Aula Magna előtt).

Nyitvatartás és árak

Hétfő-Péntek: 9:30–13:30

Előzetes egyeztetést alapján a nyitvatartási programon kívül szervezett csoportok látogatását is várjuk.

Felnőttek: 6 lej
Tanulók, egyetemi hallgatók, nyugdíjasok: 3 lej
Családok (2–5 személy): 12 lej
A BBTE hallgatói és munkatársai számára a diák- vagy alkalmazotti igazolvány felmutatása esetén ingyenes.

Elérhetőség Cím

Mihail Kogălniceanu (Farkas utca), 4. (földszint), Kolozsvár